Prezentujemy Państwu wizualizację odcinka 3 drogi ekspresowej S5. 

Przed otwarciem wizualizacji, prosimy o zapoznanie się z poniższym artykułem.

 

By otworzyć wizualizację należy przejść do zakładki Multimedia, następnie do pozycji Interaktywna Wizualizacja i na końcu kliknąć w link nazwany Wizualizacja.

Lub kliknąć tutaj: WIZUALIZACJA

Poniższa wizualizacja nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer w wersji 10 lub starszej. W celu wyświetlania wizualizacji, zaleca się użycie innej przeglądarki internetowej np. Google Chrome, Mozzila Firefox, Opera, Safari, Microsoft Edge.   

Wizualizacja otworzy się w nowej zakładce. Należy poczekać na jej załadowanie. Po wczytaniu wizualizacji pojawi się menu z krótkim opisem oraz instrukcją poruszania się w wizualizacji. Menu powinno wyglądać w taki sposób jak na zdjęciu poniżej. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z wyświetlaną instrukcją. By zacząć poruszanie się po wizualizacji, wystarczy kliknąć w przycisk START.

 

Legenda:

Plac do zawracania oraz zbiornik retencyjny
Zatoka autobusowa

Żołta ramka - kilometraż

Biały "dymek" nad obiektem - nazwa obiektu. Kliknięcie w "dymek" wywoła okno z infomracjami o danym obiekcie

Ciemno-zielone "płotki" - ekrany akustyczne
Jasno-niebieskie linie - ciągi pieszo-rowerowe

Pomarańczowe linie - chodniki

Białe linie - ścieżki rowerowe

 

Poruszanie się po wizualizacji:

Po wizualizacji można poruszać się za pomocą strzałek kierunkowych na klawiaturze lub używając klawiszów liter: W (ruch do przodu), S (ruch do tyłu), A (ruch w lewy bok), D (ruch w prawy bok). By ruch w danym kierunku był ciągły, klawisz należy przytrzymać.

Do sterowania warto także użyć myszki. Przytrzymanie lewego przycisku myszy w dowolnym miejscu, spowoduje "przytrzymanie" obrazu i możliwość obracania widoku.

Kliknięcie w dymek nad obiektem, wywoła opis obiektu.